tregu-kosovar.com
:: Tregu-Kosovar

:: Tregu-Kosovar

Shpallje falas në gjuhën Shqipe


Keywords: shpallje, tregu, falas, shqip, tregti, shitje, blerje, publikim, kosov, kosova, kërkes, pazar, inserat, gratis, oferta suksesi, pa pare, konkurs, konkurim

Hate It!Do Not Like It.It's Ok.Like It.Love It!
 
Ratings: 7

Reviews
I DisagreeI Agree
4
COMPANY NAME : WHOLESALE LIMITED

COMPANY Registered No. 07018293


ADDRESS : 2/4 ASH LANE, RUSTINGTON, LITTLEHAMPTON, WEST SUSSEX BN16 3BZEmail : wholesaleltd1@hotmail.com

MSN MESSENGER: wholesaleltd1@hotmail.com


TELEPHONE NUMBER:+447031803851We are wholesalers and suppliers of all brands of mobile phones ,ipad ,camera ,laptops ,pioneer cdj and game consoles .
All our products are 100% original and comes with international warranty.
We ship worldwide right at customers door step.Delivery is 2-3 days depending on your location.


( PROMOTIONAL OFFERS)
Buy 2 get 1 free
Buy 5 get 2 free
Buy 10 Get 5 FreeNokia n8....$280USD
Nokia N900 ....$330USD
Nokia 8800 sorocco......$340USD
NOKIA N95 8GB....$250usd
Nokia N97 32GB ...$350USD
Nokia N97 Mini.....$330USD
NokIA N96 16GB ...$330USD
NOKIA 5700 XPRESS MUSIC
NOKIA N81 8GB....$240usd
NOKIA N93i......$180usd
Nokia E61i.....$170USD
NOKIA E65.......$190USD
NOKIA E71 ....$240USD
NOKIA E63....$280USD
Nokia E90......$350USD
NOKIA N81 8GB....$250USD
NOKIA N80 .... $170USD
NOKIA N73 MUSIC EDITION ..$220USD
Nokia N93.......$160USD
Nokia N92.......$150USD
Nokia N82.......$225USD
Nokia 6120 classic...$140USD
NOKIA 7390.....$270USD
Nokia X6...$300USD
Nokia X3...$250

Apple IPAD2 3G WI-FI 64GB UNLOCKED ...$400USD
Apple IPAD2 3G WI-FI 32GB UNLOCKED ...$350
Apple IPHONE 4G/HD 32GB Unlocked ....$350
Appe IPHONE 4G/HD 16GB Unlocked ....$300


UNLOCKED APPLE IPHONE 3G 16GB ...$250USD
UNLOCKED APPLE IPHONE 3GS 16GB .....$270USD
uNLOCKED APPLE IPHONE 3GS 32GB FOR $320USD
Email : wholesaleltd1@hotmail.com

MSN MESSENGER: wholesaleltd1@hotmail.com

GOD BLESS YOU AS YOU ORDER!!!


by GEORGE ANDERSON - 05/04/11 22:05:13 - 41.155.10.196
I DisagreeI Agree
2
Gratis i largojm semundjet e ndryshme nga keto:1. humbje, 2 peshe, 3lukthi.4 tensionin e gjakut, 5dhimbje barkut,6 dhimbje 7kokes, 8dhimbje e veshit,9 puqerrat ne fytyer apo lekur 10 shenjat, 11ramjen e flokut, 12 reumen, 13 pa gjumsin, 14kujtesen, 15harresen, 16sherimin e problemeve te zemres, 17 sherimin e migrenes,18 dhimbja e shpines-dhimbjet e tjera reumatike, 19 djimbjet muskulare,20 sherimin e kolitjes-astmes, 21 sherimin e dhembjes se dhembeve, mishit te tyre, te fytit dhe bajameve, 22 sherimin e diareas, 23 gripi-blokimin e hundeve,24 ndegjimi,24 sherimin e hipertensionit,25 semundjet e syve dhe mos shkimi mire, 26 nervozizmi-stresi,27keputje dembelizem,28 aktivizimin e memorjes dhe aftesit per te kuptuare, 29 semundjet e zemres,30 ipotencen - dobsia seksuale, 31problemet e stomakut,32 vjellat e shpeshta,33 diabeti,35 zbokthi,36 guret ne veshk, ne temth dhe ne kanalin e urines,37 kancerin, 38 belbezimin,39 tumoret, 40 hemoroidet,41menigjiti,42 zbardhja e lekures vende vende,43kunder paralizes faciale dhe tetanozit,44 ulcerin peptik,45 per sherimin e zemres dhe qarkullim te gjakut,46 krimbat e stomakut,47veshtersit ne menstruacione,48 mos terje acarim ne stomak,49 leucorrhoea,shkarkimet e te bardhavem , menstruacionet 2 deri ne 4 her ne muaj,50 epilepsin,51per forcimin e imunitetit te njeriut,52 per tretjen e acideve,53 sherimin e paralizes se fetyres,54 sherimin e jasht qitjes,55 per sherimin e zorreve,56kurimin e rasteve te dobsise sexuale.etj.
Gjithashtu e bejmi edhe rregullimin apo ndryshimin e fytyres apo lekures, etj Te gjitha keto sherohen me ushqime te cilat i keni ne shtepin e juaj. te gjithat semundjet behen gratis *(pa pagesa). shum nga to munden te sherohen pa ardhjen e juaj te na, vetem ne internet, ose ne tel..+37744845808 ..ose add...agipi82@live.com ju mirepresim.


by astrit - 02/11/13 16:04:51 - 46.19.230.17
Post a Review:
Name:

Review:Please note by clicking on "Post Your Review" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the review you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator or site administrator.


Administrator of tregu-kosovar.com? Click here to manage this page
Related Sites
vas-tour.com
egj-consulting.com
kozzer.com
veshtro.com
Copyright © 2014 First-Search   |   AboutHelpAdd To Favorites